Укладка ламінату і паркетної дошки

Укладка ламінату і паркетної дошки проводиться з матеріалів замовника. Витратні матеріали можемо надати за домовленістю.

Підготовка підлоги для укладки ламінату і паркетної дошки

1. Підготовка поверхні підлоги

Перед укладкой паркету, паркетної дошки чи ламінату поверхня підлоги повинна бути рівною. Підготовка поверхні для різних видів покриття відрізняється. При цьому обов’язково вся поверхня в горизонтальній площині має бути вирівняна. Допускаються лише незначні відхилення.

2. Особливості укладки ламінату та паркетної дошки

Найчастіше підготовка підлоги до укладання ламінату, паркетної дошки чи паркету займає більше часу, ніж сама укладка. Укладання ламінату здатна зробити навіть не підготовлена людина. А ось зробити якісну підготовку підлоги для укладки паркетної дошки далеко не всім під силу. Яким чином утеплити і обезшумити? А також як і чим якісно закріпити? Чим і як шліфувати паркетну дошку? Яким лаком здійснити покриття? Ці питання обов’язково виникнуть у процесі підготовки.

Важливу роль відіграє в цьому досвід і знання ринку матеріалів. Це дозволяє не тільки заощадити, але і забезпечити якість укладки ламінату чи паркетної дошки.

укладка паркета