Ремонт паркету

Як правило, необхідність ремонт паркету виникає в результаті великого зносу і тривалого використання. А також при надмірному впливу води або інших рідин на поверхню паркету. Особливо це актуально, коли в результаті виникнення щілин між паркетинами, рідина може вільно потрапити під паркетну підлогу. Набагато рідше, але теж зустрічаються випадки, коли на паркетну підлогу була розлита кольорова рідина. Наприклад, вино або компот.

Етапи ремонту паркету

  1. Визначення ділянки для ремонту
    Попередньо необхідно визначити ділянки, що вимагають ремонту. А також оцінити доцільність проведення ремонту. Якщо загальна кількість ділянок підлоги, що вимагають ремонту паркету, перевищує 30% в одному приміщенні. Тоді рекомендуємо подумати про повну заміну або ремонт паркетного покриття підлоги. Вартість ремонту паркету буде співрозмірна з витратами на ремонт ділянок. Але якість на старих ділянках буде швидше за все нижче за низкою об’єктивних причин. А, відповідно, складно надати гарантію на тривалий термін на все покриття підлоги.
  2. Ремонт та підготовка до шліфування
    На всіх ділянках, які потребують ремонту, знімаються паркетини. Також визначаються ті паркетини, які розхиталися або скриплять. Далі встановити на клей нові або реставровані паркетини на підготовлену поверхню. Після чого закрити щілини і тріщини шпаклівкою. А вже після цього приступати до шліфування паркету. Шліфування паркету необхідно виконувати по всій поверхні підлоги в межах одного приміщення.
ремонт паркета